تبلیغات
چاه چاهورز - تشریح كامل فرا ماسونری 2
 
چاه چاهورز
لطفا مطالب خود را برای ما ارسال كنید تا در این وبلاگ درج شودchahechahvard@gmail.com
درباره وبلاگ


لطفا مطالب خود را برای ما ارسال كنید تا در این وبلاگ درج شود
chahechahvard@gmail.com
همراه:09379450360

مدیر وبلاگ : اسماعیل غفوری
نویسندگان
 
90/06/22
در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است.

 

 

 

، خداوند در سوره توبه می فرماید :
"یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ"

اما تفسیر پله به پله هرم
راس هرم
در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و همان گونه که می دانید (با این که ما توقیت نمی کنیم) این چشم به شدت به چشم دجال آخرالزمان شباهت دارد .

شاه جهان
تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد. یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه شما بدانید. البته پژوهش گران غربی بیان کرده اند که احتمالا این شاه جهان همان ملکه انگلیس (ملکه الیزابت) است.شاید به همین دلیل کشور انگلیس سلطنتی نگه داشته شده است.برای اطلاع شما مسئولان شبکه های BBC را ملکه الیزابت به شخصه تعیین می کند.

در فیلم ۲۰۱۲ که پایان دنیا را به تصویر کشیده است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه ۲ سگ خود است. (در فیلم ۲۰۱۲ کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد ولی کشتی آمریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.)

شورای ۱۳ تاج دار
در این طبقه ۱۳ خانواده سلطنتی کل دنیا را اداره می کنند. از جمله این خاندان ، خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا ، خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.

انجمن ۳۰۰ خاندان
در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است. خاندان روچیلد ، خاندان راک فِلِر ، خاندان مِندِز ، خاندان آبنادانا ، خاندان بِنونیزد از آن دسته اند.

نکته : گفته شده است که دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد. یاران امام زمان ۳۱۳ نفراند.
۱۳ تاجدار + ۳۰۰ خاندان = ۳۱۳

خاندان های قدرتمند تابع
این خاندان تعدادشان می تواند متغیر باشد. باز ویژگی اینها ثروتمندی و اغلب یهودی بودن است. شاید خاندان Bill Gates در این طبقه بتواند قرار گیرد.

اتاقهای فکر
اکنون که این خاندان ثروتمند جمع شده اند تا بر دنیا حکومت کنند طبیعتا ثروتمندی آنها دلیل بر متفکر بودنشان نیست. پس باید اتاقهای فکری ترتیب داد و از بزرگترین متفکران دنیا در آنها استفاده کرد تا بتوانند هرچه بهتر در راستای اهداف صهیونیسم در ضمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ... به اداره دنیا بپردازند. کل تشکیلات و لژهای فراماسونری که اینهمه در مورد آن بحث شد در این طبقه قرار می گیرد. از اعضای این گروه که در تصویر به آنها اشاره شده میتوان به گروه بیلدربرگ ، کلوپ رم و ... اشاره کرد.

سلطه بر دارایی های جهان
تمام بانک های جهانی بلا استثنا توسط یهود اداره میشود. یعنی اگر پول خود را در بانکهای جهانی قرار دهیم یعنی در اختیار یهود قرار داده ایم تا با آن به تجارت بپردازد. Pay Pal ها از این دسته اند. بنیان گذار ربای شبکه ای همین یهودیان هستند. در تاریخ درج شده که گاهی اوقات در اروپا تا ۴۳ درصد از مردم ربا می گرفتند. خون مردم را در شیشه کرده بودند.

سلطه بر منابع جهان
یهود قصد دارد بر تمام منابع جهان تسلط بیابد به همین دلیل به برخی کشور ها حمله می کند تا به هر قیمتی بر آنها مسلط شود. به آمار زیر توجه کنید ...

تخمین ذخایر نفت برخی کشور های جهان:
آمریکا و نروژ ۱۰ سال
کانادا ۸ سال
ایران ۵۳ سال
عربستان ۵۵ سال
امارات ۷۵ سال
کویت ۱۱۶ سال
عراق ۵۲۶ سال

به همین دلیل هر کجا که منبع غنی باشد یهود آنجاست. برای همین یهود از کل اروپا لهستان را انتخاب می کند. چون لهستان منابع غنی پتاس داشت و انبار غله اروپا بود. همان طور که می دانید پتاس ماده اولیه تولید مواد منفجره چون باروت است. یهودیان در اروپا جنگ راه می انداختند و به کشورهای اروپایی باروت و غذا می فروخت و با جنگ راه انداختن میان اروپاییان خود به کناری می نشست و پول میشمارید.
در قرآن آمده است که : "لتجدن اشد الناس عداوتا للذین آمنوا الیهود واللذین اشركوا"

سلطه بر جمعیت جهان
برای سلطه بر جمعیت جهان راهکار چیست ؟
روش کار : از بین بردن تولید نسل ، کاهش ازدواج ، افزایش طلاق ، افزایش بی بند و باری جنسی ، افزایش بیماری های واگیردار و ..
مگر چندین سال پیش خوک وجود نداشت. چرا آنفولانزای خوکی چندین سال پیش نبود؟ در سایت موسسه ای در واشنگتن به نام Centers for Disease Control یا CDC اعتراف عجیبی نوشته شد. در این سایت بیان شد که وظیفه این موسسه ساخت ویروس های واگیر دار به اشکال مختلف از جمله خوکی و مرغی و غیره است.این موسسه هم اکنون روی ویروس هایی کار می کند تحت عنوان biological terrorism که بطور مثال این ویروس ژن عرب را از غیر عرب تشخیص دهد و فقط عرب را آلوده کرده و بکشد و بر افراد دیگر تاثیر نگذارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویروس و این موسسه روی نام هرکدان کلیک کنید.

جمعیتی در ایران با مذهب تشیع در هشت سال دفاع مقدس به قدری این یهودیان را انگشت به دهان نگه داشت که این گروه بیلدربرگ در اتاق های فکر خود جلساتی ترتیب دادند و طی آن اعلام کردند که باید به سرعت رشد جمعیت در میان ایرانیان و بخصوص شیعیان متوقف شود بلکه معکوس شود.

و این برنامه عملی شد. نتیجه آن چه شد ؟ من و شما نوشتیم "فرزند کمتر ، زندگی بهتر".قبول دارم که رشد جمعیت نیاز به تامین اقتصادی و رفاهی و امثالهم دارد. ولی این آمار باید مدنظرمان باشد که : ایران در بین ۷۰ کشور جهان با ۱.۸ درصد رشد جمعیت رتبه اول کنترل جمعیت را داراست. و جالب تر اینکه اسرائیل در این آمار با ۸ درصد رشد جمعیت رتبه ۷۰ را داراست. وهابیان طبق حکم مفتی های خود باید ۴ زن داشته باشند و تا می توانند فرزند به دنیا بیاورند. رشد جمعیت وهابیت در ایران هم اکنون ۸ درصد است.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که تا چند سال دیگر جمعیت وهابیت در ایران در حد چشمگیری افزایش خواهد یافت.
اما چه باید کرد ؟ امام صادق در روایتی فرموده است " هرکه در برخی امور از ترس مسائل اقتصادی تن به این کار ندهد براستی به خداوند سوءظن دارد . یکی از این امور ازدواج است"

سربازان پیاده نظام
به این قسمت با دقت کنید. یهودیان در پروتکل های ۲۴ گانه خود گفته اند که باید همه ادیان را از بین ببریم جز دین خودمان. آنقدر باید ادیان را تکه تکه کنیم که نتوانند با یک فرمان وحدت بدست آورند. (سیاست پلورالیزم) اختلاف روز عید فطر از نتایج این پروتکل ها می توان باشد. وظیفه ولایت فقیه در مملکت اسلامی همین است. اتحاد ادیان ! پس باید برنامه ای ریخت و پی ولایت فقیه را زد. باید جوانان جاهل را به خیابان ها ریخت و شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" را به زبانشان انداخت. مثالهای تاریخی بسیاری در مورد فصل الخطاب بودن کلام ولایت فقیه وجود دارد که به عده ای از آنان اشاره می کنم.
۱- وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی (ره) حکم اعتصاب را صادر کرد. ممانعت کارمندان شرکت نفت از کار کردن در این شرکت ها کمر دولت شاه را شکست. بختیار تصمیم گرفت از اسرائیل کارگر وارد کند. امام مجدد وارد صحنه شد و حکمی داد :"خون هر خارجی که قصد کار در ایران را دارد مباح است" به دنبال این حکم یک صهیونیسم جرات ورود به ایران را نیافت.
۲- یکی از مهم‌ترین حوادثی که در ایام زعامت میرزای بزرگ شیرازی رخ داد، قضیه تحریم تنباکو بود. حکم تاریخی او در معاهده انحصار تنباکو در زمان ناصرالدین شاه -که با درخواست سید جمال الدین اسدآبادی و در پی نامه ایشان اتفاق افتاد- چنان مردم را به صحنه کشاند که شاه قاجار، مجبور به فسخ قرارداد تنباکو گردید. با صدور این حکم، مردم مبارزه سیاسی علیه قرارداد استعماری مذکور را یک وظیفۀ شرعی دانسته و به مخالفت شدید پرداختند. به‌طوری که ناصرالدین شاه مجبور شد با پرداخت غرامت، این قرارداد ننگین را فسخ کند.

این بخش به چهار قسمت مذهب ، دولت ، آموزش ، و رسانه است. از این چهار قسمت بخش رسانه به دلیل اهمیت بیشتر توضیح داده می شود.
Farsi۱ (فارسی وان) : شبکه فارسی وان که چند ماهی از افتتاحش نمی گذرد اهداف مرموزی در پیش رو دارد.اغلب فیلم و سریالهای پخش شده و درحال پخش از این شبکه مملو از روابط جنسی خانوادگی و خیانت و از این قبیل مسائل تخریب کننده بنیان خانواده است. رئیس این شبکه رابرت مرداک یهودی که رئیس سیستم های رسانه ای بزرگتری چون FOX است که این سیستم خود مشتمل بر زیر مجموعه هایی از جمله Fox News است. درباره رابرت مرداک به بیان همین مطلب بسنده می کنیم. این فرد ۵۰ روز قبل از حادثه عظیم ۱۱ سپتامبر با بهای حدود ۱۰۰ میلیون دلار اغلب دفاتر این دو ساختمان را اجاره کرد و سپس در اختیار شرکت های مختلف حاضر در برجهای تجارت جهانی قرار داد. پس از حادثه ۱۱ سپتامبر و تخریب کامل این برج ها بیمه به عنوان خسارت ۷ میلیار دلار به این مرد یهودی پرداخت کرد.

و اما جایگاه ما در این هرم قدرت : بردگان همیشه بدهکار

در پایین ترین نقطه حرم با کمال وقاهت تصویر گوسفندانی را درج کرده و روی آن عبارت DEBT SLAVES را نهاده است و با فلش اشاره کرده که :" You Are Here "
در روی قاعده هرم در همین قسمت این عبارات درج شده است.
Birth (تولد) - School (مدرسه) - Labour (نیروی کار) - Taxes (پرداخت مالیات)
Debis (بدهکاری) - Retirment Cycle (چرخه بازنشستگی)

به دنیا می اییم . تحصیل می کنیم. تبدیل به نیروی کار می شویم. درآمد خود را به پرداخت مالیات صرف می کنیم. سپس بخش اصلی چرخه رخ می دهد. بدهکاری ! وقتی بدهکار باشیم همواره به دنبال جبرانیم و در نتیجه از اتفاقات اطراف خود غافلیم. برای مثال آیا خبر دارید که چند سال پیش تانکهای آمریکایی در بین الحرمین رژه رفته اند؟سپس چرخه بازنشستگی و مرگ.
پس جایگاه بندگی چه شد. خداوند در قرآن فرمود :"ما خَلَقتُ الجِنَّ و الاِنس الا لِیَعبدون"

شیطان که رانده شد به جز یک خطا نکرد
خود را به سجده آدم رضا نکرد
شیطان هزار بار به از بی نماز
او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

اما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟
دوستان به محض اینکه تصمیم بگیریم که از این هرم خارج شویم خداوند کمکمان خواهد کرد و امام زمان خویش را خواهد فرستاد. شرط ظهور خواست عموم است.

 افشاگریهای تاریخی شهید دیالمه درباره  ماسونها

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الهی لا تکلنی الی نفسی طرفة عینی ابدا

نمایندگان محترم چند ماه قبل از ریاست جمهوری آقای بنی صدر در دانشکده پزشکی دانشگاه مشهد گفتم که ریاست جمهوری بنی صدر برای اسلام و انقلاب اسلامی ما یک فاجعه است چرا که به ولایت فقیه سر سوزنی اعتقاد ندارد و همین امر باعث می گردد که نهایتا در مقابل امام ایستاده و مشکلات عظیمی را ایجاد نماید . آن روز به دلیل عدم امکان برای طرح مسائل اصلی و بنیادی ، بسیاری با این بیان مخالفت کردند ولی برای من که آن علائم خطر را به وضوح می دیدم مسئله از روز نیز روشن تر بود . ایشان در سخنرانی انتخاباتی اش در ورامین می گوید عده ای بداخلاق راه افتاده اند ، هر جا می رسند می گویند نکند که به فلانی رأی بدهید ، این منکر ولایت فقیه است ، خواهش می کنم این تکه را لطف بفرمایید ، این منکر ولایت فقیه است ، حالا اگر این دفعه آمدند سروقت شما نگهشان دارید و بگویید ولایت کیست که او منکر است ؟ اگر منکر است ، چطور خودش داوطلب ریاست جمهوری است ؟ معنای ولایت فقیه را ببینید .

در سخنرانی دیگر در کرمان می گوید در مرحله اول باید هر کس به حقانیت رهبری و ولایت فقیه ایمان کامل داشته باشد . کسی که در این زمان ، خطاب به خود ، کسی که در این زمان حساس می خواهد رهبری جامعه کنونی را به دست گیرد باید در وهله اول بینش اجتماعی و سیاسی و اقتصادی داشته تا بتواند هدفهای جمهوری اسلامی ایران را اجرا نماید . نمایندگان محترم حال آنکه رئیس جمهور از کفایت سیاسی لازم جهت انجام وظایف محوله برخوردار باشد لازم است بر طبق اصل 115 قانون اساسی مدیر و مدبر ، دارای حسن سابقه و امانت و تقوی ، مومن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی و مذهب رسمی کشور باشد . هرگاه رئیس جمهور چندی از این صفات را از دست داده و یا دچار ضعف گردد کفایت سیاسی وی به زیر علامت سوال کشیده شده و مورد تردید قرار می گیرد . از صفات بارز برای ریاست جمهور تدبیر و مدیریت در کار است که باید از طریق آن اصل 113 قانون اساسی که رئیس جمهور را مسئول تنظیم روابط میان قوای سه گانه می شمرد ، تحقق یابد ولی آقای بنی صدر نه تنها قادر نبودند روابط قوای سه گانه را تنظیم نمایند بلکه هر چه توانستند در تشتت اوضاع کوشیدند و به هیچ وجه نتوانستند روابط منسجمی میان قوای سه گانه و ارگانهای انقلابی برقرار نمایند . 

 

به علاوه به عنوان استفاده از حق خود در اصل 133 قانون اساسی و با ایجاد توقف در کار تکمیل کابینه چندین ماه مملکت را به حالت فلج کشانیدند و با اشکالات بی مورد کوشیدند تا علیرغم اصل چهلم قانون اساسی حق تصویب خود را وسیله اضرار به 36 میلیون ملت محروم قرار دهند ولی نمایندگان محترم و ملت مسلمان ایران ، اشکال اساسی ، هیچیک از اینها نیست . مسئله ، مسئله صهیونیسم بین المللی و بافت فراماسونری که 30 سال قبل در چهره مصدق همان فردی که امام فرمودند او هم مسلم نبود ، رخ نمود و امروز در چهره بنی صدری که 12 سال قبل از ریاست جمهوری اش در مصاحبه با مجله اِفریقای جوان می گوید من اولین رئیس جمهور ایران خواهم بود یعنی در زمانی که هیچیک از بنده و شما در جهت جریان ایجاد یک رژیم جدید نبودیم و به ذهن ما اصلا چنین مسئله ای نمی آمد ، این مسئله طرح می شود و اگر این مسئله را منضم کنید به آنچه که جناب آقای موسوی خویینی در صبح گفتند و من نمی دانستم که ایشون می خواهند صحبت کنند و الا بسیاری از این مدارک را در اختیار ایشون می گذاشتم تا بگویند .

نمایندگان محترم اسناد و مدارک بسیاری در اختیار است که در صورت عدم ایجاد انقلاب اسلامی در ایران یک کودتای جمهوری صورت می گرفت که عناصر مختلفی برای آن تربیت شده بودند . آقایان و خانمهای نماینده آیا می دانید سابقه فردی که امروز می خواهید رأی به عدم کفایت سیاسی او بدهید چه سابقه درخشانی است ؟ او فردی است که شاگرد ژاک بِرک بوده است . برای طرح مسئله سابقه سیاسی ایشان و آنچه که عمل شده تا این زمینه ها را ساخته ، لازم است بعضی از این مسائل را خدمت شما بگویم . در فاصله بین سالهای 39 تا فاصله 42 در بخش شاخه جوانان جبهه ملی دوم فعالیت داشتند . همراه با نیروهایی مثل ا... یار صالح و غیره . در شش ماه بعد از سال 42 ( که من به دلیل این که فرصت نیست اینها را نمی توانم بخوانم و الا اسنادش در اینجا هست ) افرادی که در سالهای 39-42 تحت پوشش جبهه ملی فعالیت داشتند ، در جریان فعالیتهای سیاسی سالهای 39 تا 42 تحت پوشش نام جبهه ملی ، اولین فرد ابوالحسن بنی صدر ، این شخص در گفتار و کردار بسیار افراطی بوده ، فعلا در کشور فرانسه به سر می برد و از فعالین کنفدراسیون می باشد . در همین اوان در موسسه تحقیقات علوم اجتماعی ، ایشان کار می کرد همراه با افرادی همچون احسان نراقی و شاهپور راسخ . موسسه تحقیقات اجتماعی را بسیاری ممکن است که نشناسند ، موسسه ای که آمریکایی ها در ایران تشکیل دادند و در آنجا تحقیقات بر اساس بودجه های کلان صورت می گرفت ، مثلا به فلان فرد پنجاه هزار تومان می دادند که تحقیق بکند قطر لوله آفتابه در ایل بختیاری چند میلی متر است !!!! و فقط به عنوان ایجاد یک پایگاه سیاسی-ایدئولوژیک در ایران از آن پایگاه استفاده می کردند .

 

احسان نراقی عنصر فعال فراماسونر همان فردی است که آقای بنی صدر بسیار کوشیدند تا او را از زندان آزاد کنند و طبق نامه ای که خود احسان نراقی به ایشان می نویسد از ایشان می خواهد که من در شرف نوشتن یک کتاب (وقتی می خواهد از ایران خارج بشود و جز لیست ممنوع الخروج ها است ، از ایشان می خواهد که من می خواهم خارج بشوم و این ها از من ضمانت می خواهند ، شما ضمانت من را بکنید . آقای بنی صدر می نویسند من یک کتابی می خواهم بنویسم در مورد انقلاب اسلامی ایران و باید به فرانسه بروم . آقای بنی صدر در آنجا این مطلب را می نویسند :

در نامه می نویسد همچنان که جنابعالی وقوف کامل دارید مدتها است که من مشغول تهیه کتابی مستند به زبان فرانسه درباره علل و عوامل اجتماعی- تاریخی و سیاسی سقوط رژیم گذشته و موجبات تکوین انقلاب اسلامی ایران هستم و بدین منظور لازم است به فرانسه سفر کنم . اینک نخست وزیری برای صدور اجازه خروج من از کشور تعهدنامه می خواهد . در زیر آن ، ایشان اضافه کردند در این اوضاع حساس انتشار اینگونه کتب به سود انقلاب اسلامی است . اینجانب تضمین می کنم که در صورت ارضای ایشان به کشور بازگردم .

آقای احسان نراقی را به عنوان ایدئولوگ طراز اول ساواک همه آقایان می شناسند و فردی که کتابهایش در مورد جامعه ، دانشگاه و دانشجو همیشه سرفصل کتابهایی بود که از طرف رژیم نوشته می شد .

اسناد به خوبی نشان می دهد که ترکیبی از آقای احسان نراقی ، مهدی بهار و شاهپور راسخ و دیگران دست اندر کار بودند تا در ایران بعد از ایجاد زمینه هایی که آمریکا احساس کرد نمی تواند از شاه به عنوان مهره ای که حافظ منافعش در ایران باشد استفاده کند ، دست اندر کار ایجاد یک دولت در ایران شده است تا بعد از ایجاد یک کودتای جمهوری در ایران با رئیس جمهور تعیین شده ، افراد کابینه تعیین شده حافظ منافع آمریکا در ایران باشند .

به همین دلیل آقای بنی صدر که سابقه های طولانی با عناصر فاسدی از جبهه ملی دوم و سوم همچون ا...یار صالح و شایگان داشتند که تمجیدها و تعریفهای خود ایشان را از این دو نفر شنیدید . بسیاری از اسناد حاکی است از جلساتی که از ا...یار صالح و شایگان و غیره به همراهی آقای بنی صدر در آنجا صورت می گرفته است . علاوه ی بر آن ، جلسات مکرری که بعد از ریاست جمهوری هر هفته در منزل خواهر آقای بنی صدر با مسعود رجوی صورت می گرفت و در مجموعه اینها طرح برنامه ریزی شده برای گارد ریاست جمهوری به عنوان یک برنامه متشکل در آنجا ریخته شده است . گاردی که آقای بنی صدر اظهار می کرد چنین گاردی وجود ندارد در صورتیکه این برنامه دقیق آن گارد است به اضافه عکس آن گارد با آن مشخصاتی که به خوبی شما می توانید این عکس را ببینید ( مدارکی که شهید دیالمه در تصویر نشان می دهد ) ...

 در اینجا با اعتراض مجلس و آقای خلخالی در رابطه با تمام شدن وقت مواجه می شویم و اعتراض شهید دیالمه به آقای خلخالی : شما همیشه مخالفید ، این دلیل نمی شود . آقای خلخالی شما می خواهید خودتان یکه تاز میدان باشید ، بله . شعارهایی که صبح ها آنجا می دهید روشن است . لزومی ندارد کسی قبول داشته باشد ....

 و باز من در حیرتم که چرا برخی نمی خواستند چنین سخنرانی مهمی ، آن هم با آن همه اسناد و مدارک در مجلس بیان شود !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

در عین حال بعد از چنین جریانی که شاید از 12 سال قبل از ریاست جمهوری ایشان شروع می شود و در مصاحبه با اِفریقای جوان و النهار ، مسئله تکرار شده است و مجددا در روزنامه اطلاعات هم همین مصاحبه چاپ شد ، جریانی در ایران طی شد که این جریان به دنبال کوبیدن اصل ولایت فقیه بود . ایشان در بسیاری از مصاحباتی که دارند از ولایت فقیه این چنین صحبت می کند : هر ایدئولوژی برود و حزب خودش را تشکیل بدهد و بیاید به مردم راهها و فقهای خودش را عرضه کند . خواهش می کنم این را توجه کنید . ببینید مسئله از کجا مخلوط شده . چنانچه حزب کمونیست فرانسه همه فقهای درجه یکش در مجلس هستند ، همه فقهای درجه یک ، انقلاب اسلامی 92 است . در جای دیگر باز با روزنامه بامداد ایشان مصاحبه می کند و می گوید ولایت فقیه امری اختصاصی فقط برای شیعه نیست . هر دین و هر مسلکی در جهان خود به خود معتقد به رهبری آگاه است که با اصول خاص آن مرام تسلط و آگاهی داشته باشد . در مارکسیسم هم وضع به همین منوال است . در مارکسیسم هم ولایت فقیه وجود دارد . 

در عین حال حرکتهایی صورت گرفت برای قطع زمینه های ولایت فقیه تا در مقابل این قدرت نتواند بایستد . از جمله کارهایی که صورت گرفت ، کوشیدند تا آنجا امکان دارد این جمهوری را در سطح داخل و خارج بی آبرو نمایند و در تکمیل این طرح ، طرح مسئله گروگانها به عنوان نقطه ضعف که بارها ایشان از مسئله گروگانها به عنوان نقطه ضعف اسم بردند و می گویند تصرف مرکز حکومتی آمریکا برای ایران یک آزمایش سختی بود . نتیجه ی این آزمایش این شد که آمریکا عملا ما را محاصره اقتصادی کرد به طوریکه هم اکنون ما به زحمت می توانیم قطعات یدکی را از خارج بخریم . امثال این تعبیرها برای کوبیدن مسئله جاسوس خانه ، رشد نیروهای ضد انقلاب ، ملاقاتهای هفتگی با مسعود رجوی ، برخوردهای با احسان نراقی و آزاد کردن احسان نراقی از زندان ، برنامه هایی با خسرو قشقایی و به استناد تحلیلهای درون گروهی سازمان مجاهدین ، همین حرکاتی که امروز در جامعه صورت می گیرد نتیجه جلسات و برنامه های همین تشکیلات است . برای این که در آنجا قول به آقای بنی صدر داده بودند که اگر کفه ی ترازوی سیاست در جهت شما سقوط بکند ما ایران را تبدیل به لبنان خواهیم کرد و عملیاتی که در روز گذشته انجام دادند پس از آنکه خودشان در تحلیلشان بعد از پیام امام مجددا نوشته بودند که ما در قولی که – که در اینجا هست ، من فرصت نمی کنم بخوانم – در قولی که به آقای بنی صدر داده بودیم شکست خوردیم و نتوانستیم ایران را تبدیل به لبنان کنیم . مجددا حرکتهای روز گذشته دنباله همان حرکت تدوین شده بود .

 

حسن سابقه که در شرکت در جبهه ملی دوم و کار در موسسه تحقیقات علوم اجتماعی شروع می شود . شش ماه بعد از سال 42 از ایران خارج می شوند . از چه طریقی ؟ از طریق اسرائیل . یعنی در سال 39 ایشان یک بار به اسرائیل می روند و در آنجا نه به عنوان یک فرد عادی بلکه به عنوان یک نیروی رسمی در آنجا از ایشان اسکورت می کنند ، امکانات در اختیار ایشان می گذارند و بعد مجددا به ایران بر می گردند . این اسناد اگر فرصت بود و من برای شما می خواندم می دیدید که حرکت ، یک حرکت عادی نیست . مجددا شش ماه بعد از سال 42 ایشان از طریق اسرائیل به فرانسه می رود . بعد از ورود به فرانسه ، جبهه ملی سوم را در آنجا می سازند و روزنامه جبهه ملی را در آنجا چاپ می کنند . 

این چند مورد را هم در مورد زمینه های دیگر : در مورد امانت ، سوء استفاده از بودجه های سری که مدارکش در اینجا است ، آزاد کردن افراد از زندان امثال احسان نراقی ، خارج کردن افراد از ایران مثل برقعی و غیره که اسنادش در اینجا است که از پایگاه یکم شکاری آنها را از ایران خارج کردند ، با یک هواپیمای نظامی و در زمینه هایی که برای رئیس جمهور تقوا را لازم می داند ، تقلبات حساب شده در انتخابات مثل اینکه از منزل امام بیرون آمدند و اینکه من امروز خودم را کاندید می کنم که در ذهن مردم می نشیند ، حذف ربا از بانک که ایشان قبلش می گوید ربا از بانک حذف شد ، چون می داند که کمر ایرانی در زیر بار ربا و وامها خرد شده ، یک زمینه تبلیغاتی است ولی بعدش می گوید انشاءالله زمان امام زمان !!!!!!!! ، عدم امضای قانون اساسی از همه مهمتر ، عدم امضای قانون اساسی ، رأی ندادن به اصل 5 و 110 قانون اساسی به عنوان ولایت فقیه که مهمترین و بنیادی ترین زمینه های اعتقادی است ، مومن و معتقد بودن ایشان را به مبانی جمهوری اسلامی متزلزل می کند .

و در مورد مذهب رسمی کشور ، یک جمله را بگویم و تمام کنم ، در مورد مذهب رسمی کشور و اعتقاد به آن ، کتابهای ایشان همچون تضاد و توحید که توحیدش در واقع وحدت مائوست نه توحید اسلامی تماما در جریان طرد زدایش فکر اسلامی- شیعی در ایران بود که ادامه پیدا کرد . در مجموعه صحبت ، در انتهای صحبت معتقدم با همه این اعمالی که صورت گرفته مسئله کفایت سیاسی ایشان یک امری است محرز و اگر می خواستم به عنوان مخالف صحبت کنم به این دلیل بود که معتقد بودم اینها نباید به صورت ساده و در یکی دو جلسه تمام بشود . تمام اینها باید در جایی مطرح شود ، سندش در اختیار مردم قرار بگیرد ، مردم اینها را بخوانند و آگاه بشوند که با چه افرادی در تماس بودند و چه افرادی این مشخصه را دارند .

عدم کفایت سیاسی را گفتم مدیر و مدبر ، در مورد مدیر و مدبر توضیح دادم ، حسن سابقه توضیح دادم ، مبانی جمهوری اسلامی توضیح دادم و مسئله دارای اعتقاد به مذهب رسمی کشور .

این مجموعه  ( شهید دیالمه به اسنادی که در دست دارد ، اشاره می کند ) نشاندهنده آن است که آقای بنی صدر برای ریاست جمهوری ایران کفایت لازم سیاسی را ندارد . والسلامآمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :